Олімпіади – це завжди цікаво

Однією із сфер, у якій українці досягли чималих результатів та завдяки чому про Україну говорять у багатьох країнах світу, є наука. На сьогодні ця галузь у нашій країні розвивається досить активно.

І ось саме зараз у нас в районі, та й і по всій Україні , пройшов марафон предметних олімпіад . Це були не перші олімпіади в житті учнів, але для деяких , вони стали дебютними. Усі бажаючі мали можливість відчути справжній дух суперництва. Звичайно, учасники дуже хвилювалися, проте знайшли у собі сили заспокоїтись і зосередитись , згадати все, чого їх навчали.

Багато старшокласників використовують олімпіади, як підготовку до ЗНО. Адже це чудовий шанс перевірити свої знання з того чи іншого предмету, шанс перевірити свої вміння.

Готуючись до олімпіад,учні викладаються на повну, витрачаючи на підготовку весь свій вільний час і сили. Усі знають, що переможе тільки один, тому кожен працює на повну. Олімпіади це завжди цікаво. Ти можеш познайомитись із новими людьми, дізнатись багато нового для себе. На олімпіадах будь-якого школяра, якщо він там уперше, чекає відкриття: виявляється, предмет не обмежується рамками шкільних підручників, і запитання можуть ставитись нестандартні, і, виявляється, когось цікавить твоя думка або начитаність поза межами шкільного курсу. Більше того, коли школяр попадає на районну олімпіаду, виявляється, що сильних учнів більше, ніж у класі

У цьому навчальному році майже 200 школярів району взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з 16 навчальних предметів. Особливо відзначилися учні Семенівської гімназії №2, Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1, №3, №5 , Жадівської, Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст.

Впевнені, що їм вдасться здобути перемогу і на обласних етапах .

Ми пишаємося усіма нашими переможцями та бажаємо їм подальших успіхів.

Українська мова та література

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Журенок Тетяна Валентинівна Жадівська ЗОШ І – ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка Семенівмької райради 8 Пономаренко Надія Миколаївна – вчитель української мови та літератури Жадівської ЗОШ І – ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка
2. Бодялова Ангеліна Анатоліївна Семенівська гімназія №2 Семенівської райради 9 Рєпа Наталія Борисівна - вчитель української мови та літератури Семенівської гімназії №2
3. Борздико Володимир Ігорович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради 10 Швидкая Ольга Анатоліївна – вчитель української мови та літератури Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3
4 . Карпеко Альона Сергіївна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради 11 Швидкая Ольга Анатоліївна – вчитель української мови та літератури Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3

Біологія

:

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Коренева Алла Петрівна Тимоновицька ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської районної ради 8 Шевцова Світлана Василівна – вчитель біології Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст.
2. Михальченко Ольга Володимирівна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської районної ради 9 Борздико Ірина Михайлівна – вчитель біології Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3
3. Селієвська Софія Олександрівна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 10 Касілова Катерина Миколаївна – вчитель біології Семенівської гімназії №2.
4. Карасьова Ольга Віталіївна Тимоновицька ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської районної ради 11 Шевцова Світлана Василівна – вчитель біології Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст.

Екологія

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Коноваленко Дмитро Олександрович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської районної ради 9 Борздико Ірина Михайлівна - вчитель біології Семенівської гімназії №2
2. Курпас Віктор Андрійович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 Семенівської районної ради 11 Хулап Галина Михайлівна – вчитель біології Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1

Правознавство

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Доля Дарина Михайлівна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 9 Бичкова Людмила Василівна – вчитель правознавства Семенівської гімназії №2
2. Лось Олена Анатоліївна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 10 Бичкова Людмила Василівна – вчитель правознавства Семенівської гімназії №2
2. Бердус Дарина Олексіївна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 11 Гузоватий Сергій Михайлович – вчитель правознавства Семенівської гімназії №2-

Історія

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
1 Токарєва Анастасія Юріївна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 8 Гузоватий Сергій Михайлович - - вчитель історії Семенівської гімназії №2
2. Таранухо Анна Андріївна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 9 Бичкова Людмила Василівна - вчитель історії Семенівської гімназії №2
3. Лисенко Андрій Вікторович Жадівська ЗОШ І- ІІІ ст. Семенівської районної ради 10 Полторацька Олена Миколаївна вчитель історії Жадівської ЗОШ І – ІІІ ст..
4. Баклицька Тетяна Миколаївна Жадівська ЗОШ І- ІІІ ст. Семенівської районної ради 11 Полторацька Олена Миколаївна вчитель історії Жадівської ЗОШ І – ІІІ ст..

Фізика

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
1. Мороз Максим Юрійович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 Семенівської районної ради 8 Хоменко Олександр Віталійович – вчитель фізики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №1
2. Чайка Марія Андріївна Семенівська гімназія №2 Семеінвської райради 10 Байдалюк Тетяна Миколаївна – вчитель фізики Семенівської гімназії №2

Географія

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Мирошник Дарія Юріївна Семенівська гімназія №2 семенівської районної ради 8 Козік Тетяна Петрівна – вчитель географії Семенівської гімназії №2
2. Гусейнова Крістіна Гусейновна Семенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Семенівської районної ради 9 Бондаренко Тетяна Віталіївна – вчитель географії Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1
3. ІваненкоХристина Сергіївна Тимоновицька ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської районної ради 10 Тимошенко Тамара Іванівна – вчитель географії Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст.

Математика

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Єзапенко Павло Ігорович Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Семенівської районної ради 7 Науменко Інна Олександрівна – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №5
2. Мороз Максим Юрійович Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Семенівської районної ради 8 Хоменко Олександр Віталійович – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1
3. Садовнікова Владислава Валеріївна Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Семенівської районної ради 9 Науменко Інна Олександрівна – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №5
4. Чайка Марія Андріївна Семенівська гімназія №2 Семенівської райради 10 Хоренко Тетяна В’ячеславівна – вчитель математики Семенівської гімназії №2
5. Карпеко Олена Сергіївна Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Семенівської районної ради 11 Карась Олександр Петрович – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3

Хімія

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
1. Токарева Анастасія Юріївна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 8 Таранухо Тетяна Іванівна вчитель хімії Семенівської гімназії №2
2. Самусенко Юрій Михайлович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №3 Семенівської районної ради 9 Борздико Ірина Михайлівна – вчитель хімії Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст.
Горєлая Діана Владиславівна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 10 Таранухо Тетяна Іванівна вчитель хімії Семенівської гімназії №2
2. Генжало Іван Сергійович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 Семенівської районної ради 11 Здота Ганна Єгорівна – вчитель хімії Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1

Економіка

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
1. Єрмоленко Володимир Іванович Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Семенівської районної ради 11 Бондаренко Тетяна Віталіївна – вчитель економіки Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №1

Трудове навчання

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
1. Байдалюк Артем Анатолійович Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 11 Стародубець Анатолій Васильович – вчитель трудового навчання Семенівської гімназії №2
2. Зборщик Анастасія Сергіївна Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради 9 Чумакова Олена Анатоліївна – вчитель трудового начання Семенівської гімназії №2

Англійської мови

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
1. Савченко Дарія Олександрівна Семенівська гімназія №2 Семенівської райради 9 Уткіна Світлана Віталіївна – вчитель англійської мови Семенівської гімназії №2
2. Зволь Наталія Сергіївна Семенівська гімназія №2 Семенівської райради 10 Кир’янова Ольга Володимирівна – вчитель англійської мови Семенівської гімназії №2
3. Карась Сергій Миколайович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради 11 Клочко Наталія Олександрівна

Інформаційні технології

П.І.Б. учня Назва закладу освіти Клас навчання Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня
1. Козлов Гліб Володимирович Семенівська гімназія №2 Семенівської райради 9 Толочний Олексій Миколайович– вчитель інформатики Семенівської гімназії №2
2. Карась Олексій Олександрович Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради 10 Карась Олександр Петрович – вчитель інформатики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3
3. Байдалюк Артем Анатолійович Семенівська гімназія №2 Семенівської райради 11 Куролєс Катерина Анатоліївна– вчитель інформатики Семенівської гімназії №2

Н. Савицька Зав. РМК

Кiлькiсть переглядiв: 551

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.