Олімпіади – це завжди цікаво
Однією із сфер, у якій українці досягли чималих результатів та завдяки чому про Україну говорять у багатьох країнах світу, є наука. На сьогодні ця галузь у нашій країні розвивається досить активно.
І ось саме зараз у нас в районі, та й і по всій Україні , пройшов марафон предметних олімпіад . Це були не перші олімпіади в житті учнів, але для деяких , вони стали дебютними. Усі бажаючі мали можливість відчути справжній дух суперництва. Звичайно, учасники дуже хвилювалися, проте знайшли у собі сили заспокоїтись і зосередитись , згадати все, чого їх навчали.
Багато старшокласників використовують олімпіади, як підготовку до ЗНО. Адже це чудовий шанс перевірити свої знання з того чи іншого предмету, шанс перевірити свої вміння.
Готуючись до олімпіад,учні викладаються на повну, витрачаючи на підготовку весь свій вільний час і сили. Усі знають, що переможе тільки один, тому кожен працює на повну. Олімпіади це завжди цікаво. Ти можеш познайомитись із новими людьми, дізнатись багато нового для себе. На олімпіадах будь-якого школяра, якщо він там уперше, чекає відкриття: виявляється, предмет не обмежується рамками шкільних підручників, і запитання можуть ставитись нестандартні, і, виявляється, когось цікавить твоя думка або начитаність поза межами шкільного курсу. Більше того, коли школяр попадає на районну олімпіаду, виявляється, що сильних учнів більше, ніж у класі
У цьому навчальному році майже 200 школярів району взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з 16 навчальних предметів. Особливо відзначилися учні Семенівської гімназії №2, Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1, №3, №5 , Жадівської, Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст.
Впевнені, що їм вдасться здобути перемогу і на обласних етапах .
Ми пишаємося усіма нашими переможцями та бажаємо їм подальших успіхів.
Українська мова та література
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Журенок Тетяна Валентинівна | Жадівська ЗОШ І – ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка Семенівмької райради | 8 | Пономаренко Надія Миколаївна – вчитель української мови та літератури Жадівської ЗОШ І – ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка |
2. | Бодялова Ангеліна Анатоліївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської райради | 9 | Рєпа Наталія Борисівна - вчитель української мови та літератури Семенівської гімназії №2 |
3. | Борздико Володимир Ігорович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради | 10 | Швидкая Ольга Анатоліївна – вчитель української мови та літератури Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 |
4 . | Карпеко Альона Сергіївна | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради | 11 | Швидкая Ольга Анатоліївна – вчитель української мови та літератури Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 |
Біологія
:
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Коренева Алла Петрівна | Тимоновицька ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської районної ради | 8 | Шевцова Світлана Василівна – вчитель біології Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст. |
2. | Михальченко Ольга Володимирівна | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської районної ради | 9 | Борздико Ірина Михайлівна – вчитель біології Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 |
3. | Селієвська Софія Олександрівна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 10 | Касілова Катерина Миколаївна – вчитель біології Семенівської гімназії №2. |
4. | Карасьова Ольга Віталіївна | Тимоновицька ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської районної ради | 11 | Шевцова Світлана Василівна – вчитель біології Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст. |
Екологія
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Коноваленко Дмитро Олександрович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської районної ради | 9 | Борздико Ірина Михайлівна - вчитель біології Семенівської гімназії №2 |
2. | Курпас Віктор Андрійович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 Семенівської районної ради | 11 | Хулап Галина Михайлівна – вчитель біології Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 |
Правознавство
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Доля Дарина Михайлівна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 9 | Бичкова Людмила Василівна – вчитель правознавства Семенівської гімназії №2 |
2. | Лось Олена Анатоліївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 10 | Бичкова Людмила Василівна – вчитель правознавства Семенівської гімназії №2 |
2. | Бердус Дарина Олексіївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 11 | Гузоватий Сергій Михайлович – вчитель правознавства Семенівської гімназії №2- |
Історія
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
1 | Токарєва Анастасія Юріївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 8 | Гузоватий Сергій Михайлович - - вчитель історії Семенівської гімназії №2 |
2. | Таранухо Анна Андріївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 9 | Бичкова Людмила Василівна - вчитель історії Семенівської гімназії №2 |
3. | Лисенко Андрій Вікторович | Жадівська ЗОШ І- ІІІ ст. Семенівської районної ради | 10 | Полторацька Олена Миколаївна вчитель історії Жадівської ЗОШ І – ІІІ ст.. |
4. | Баклицька Тетяна Миколаївна | Жадівська ЗОШ І- ІІІ ст. Семенівської районної ради | 11 | Полторацька Олена Миколаївна вчитель історії Жадівської ЗОШ І – ІІІ ст.. |
Фізика
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
1. | Мороз Максим Юрійович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 Семенівської районної ради | 8 | Хоменко Олександр Віталійович – вчитель фізики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 |
2. | Чайка Марія Андріївна | Семенівська гімназія №2 Семеінвської райради | 10 | Байдалюк Тетяна Миколаївна – вчитель фізики Семенівської гімназії №2 |
Географія
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Мирошник Дарія Юріївна | Семенівська гімназія №2 семенівської районної ради | 8 | Козік Тетяна Петрівна – вчитель географії Семенівської гімназії №2 |
2. | Гусейнова Крістіна Гусейновна | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Семенівської районної ради | 9 | Бондаренко Тетяна Віталіївна – вчитель географії Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 |
3. | ІваненкоХристина Сергіївна | Тимоновицька ЗОШ І – ІІІ ст. Семенівської районної ради | 10 | Тимошенко Тамара Іванівна – вчитель географії Тимоновицької ЗОШ І – ІІІ ст. |
Математика
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Єзапенко Павло Ігорович | Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Семенівської районної ради | 7 | Науменко Інна Олександрівна – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №5 |
2. | Мороз Максим Юрійович | Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Семенівської районної ради | 8 | Хоменко Олександр Віталійович – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 |
3. | Садовнікова Владислава Валеріївна | Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Семенівської районної ради | 9 | Науменко Інна Олександрівна – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №5 |
4. | Чайка Марія Андріївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської райради | 10 | Хоренко Тетяна В’ячеславівна – вчитель математики Семенівської гімназії №2 |
5. | Карпеко Олена Сергіївна | Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Семенівської районної ради | 11 | Карась Олександр Петрович – вчитель математики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 |
Хімія
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня |
1. | Токарева Анастасія Юріївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 8 | Таранухо Тетяна Іванівна вчитель хімії Семенівської гімназії №2 |
2. | Самусенко Юрій Михайлович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №3 Семенівської районної ради | 9 | Борздико Ірина Михайлівна – вчитель хімії Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. |
Горєлая Діана Владиславівна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 10 | Таранухо Тетяна Іванівна вчитель хімії Семенівської гімназії №2 | |
2. | Генжало Іван Сергійович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 Семенівської районної ради | 11 | Здота Ганна Єгорівна – вчитель хімії Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 |
Економіка
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
1. | Єрмоленко Володимир Іванович | Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Семенівської районної ради | 11 | Бондаренко Тетяна Віталіївна – вчитель економіки Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №1 |
Трудове навчання
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
1. | Байдалюк Артем Анатолійович | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 11 | Стародубець Анатолій Васильович – вчитель трудового навчання Семенівської гімназії №2 |
2. | Зборщик Анастасія Сергіївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської районної ради | 9 | Чумакова Олена Анатоліївна – вчитель трудового начання Семенівської гімназії №2 |
Англійської мови
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
1. | Савченко Дарія Олександрівна | Семенівська гімназія №2 Семенівської райради | 9 | Уткіна Світлана Віталіївна – вчитель англійської мови Семенівської гімназії №2 |
2. | Зволь Наталія Сергіївна | Семенівська гімназія №2 Семенівської райради | 10 | Кир’янова Ольга Володимирівна – вчитель англійської мови Семенівської гімназії №2 |
3. | Карась Сергій Миколайович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради | 11 | Клочко Наталія Олександрівна |
Інформаційні технології
№ | П.І.Б. учня | Назва закладу освіти | Клас навчання | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
1. | Козлов Гліб Володимирович | Семенівська гімназія №2 Семенівської райради | 9 | Толочний Олексій Миколайович– вчитель інформатики Семенівської гімназії №2 |
2. | Карась Олексій Олександрович | Семенівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Семенівської райради | 10 | Карась Олександр Петрович – вчитель інформатики Семенівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 |
3. | Байдалюк Артем Анатолійович | Семенівська гімназія №2 Семенівської райради | 11 | Куролєс Катерина Анатоліївна– вчитель інформатики Семенівської гімназії №2 |
Н. Савицька Зав. РМК
Коментарi