Проведено мовне змагання школярів

26 листопада 2017 року відповідно до наказу відділу освіти від 01.11.2017 №158, згідно з Положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 № 168, та з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, виховання пошани до культури та традицій українського народу на базі Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ(районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11 класів.

У даному конкурсі взяли участь 78 учнів 3-11 класів. Щороку цей захід заохочує удосконалювати знання рідного слова, відчувати його красу, емоційність та мелодійність Завдання ІІ етапу (теми творчих робіт з української мови) були орієнтовані на демонстрацію конкурсантами мовної грамотності, а також творчих здібностей володіння художнім словом.

Результати конкурсу показали достатній рівень знань із рідної мови більшості учасників .

За підсумками роботи журі районного етапу вищезгаданого конкурсу переможцями визнано:

І місце:

1. Пуригу Аллу - ученицю 3 класу Жадівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Тараса Шевченка (учитель – Колосок А.М.).

2. Жогу Іллю- учня 4 класу Хотіївської ЗОШ І ст.(учитель – Разумейко В.В.).

3. Голуб Єлізавету - ученицю 5 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Рєпа Н.Б.) .

4. Гапоненко Ксенію – ученицю 6 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Артеменко С.М.).

5. Дюбенок Дарину – ученицю 7 класу Чорнорізької ЗОШ І-ІІ ст. (учитель – Дюбенок Н.Я.).

6. Пономарьову Марію - ученицю 8 класу Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (учитель – Швидкая О.А.).

7. Коротку Дар’ю - ученицю 9 класу Семенівської гімназії №2 (учитель - Артеменко С.М.).

8. Борздика Володимира - учня 10 класу Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (учитель – Швидкая О.А.).

9. Карпеко Олену – ученицю 11 класу Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учитель – Швидкая О.А.).

ІІ місце:

1. Шевкопляс Сніжану - ученицю 3 класу Семенівської гімназії №2(учитель – Горєлая О.О.).

2. Певня Миколу - учня 3 класу Чорнорізької ЗОШ I-II ст. (учитель Мисник Л.А.)

3. Лантуха Дмитра - учня 4 класу Семенівської гімназії №2 (учитель –Єрмоленко А.А.).

4. Панченко Олександру – ученицю 5 класу Чорнорізької ЗОШ І-ІІ ст. (учитель – Дюбенок Н.Я.).

5. Толочну Анну – ученицю 6 класу Семенівської гімназії №2(учитель – Пархоменко О.В.).

6. Дерюгу Маргариту – ученицю 7 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.(учитель – Коленченко Ю.М.).

7. Колосок Тетяну – ученицю 8 класу Костобобрівської ЗОШ І-ІІІ ст.(учитель – Ашомок О.О.).

8. Бодялову Ангеліну - ученицю 9 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Рєпа Н.Б.).

9. Ракуту Анастасію - ученицю 10 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Артеменко С.М.).

10. Третяк Тетяну – ученицю 11 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Ятчук О.М.).

ІІІ місце :

1. Воскобойнік Єлизавету - ученицю 3 класу Семенівської гімназії №2 (учитель - Рябець Н.К.)

2. Висоцьку Валерію - ученицю 4 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Ковальова А.В. ).

3. Нестеренко Ксенію - ученицю 5 класу Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (учитель – Жукуляк А.Б.).

4. Сенченко Віталіну - ученицю 6 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Коленченко Ю.М.).

5. Пічевську Оксану - ученицю 7 класу Семенівської гімназії №2 (учитель – Ятчук О.М.).

6. Журенок Тетяну – ученицю 8 класу Жадівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Тараса Шевченка (учитель – Пономаренко Н.М.).

7. Євмененко Ганну - ученицю 9 класу Погорільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (учитель – Степанченко Д.В.).

8. Лисенка Андрія - учня 10 класу Жадівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Тараса Шевченка (учитель - Пономаренко Н.М.).

9. Пономаренко Любов – ученицю 11 класу Жадівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Тараса Шевченка (учитель Пономаренко Н.М.).

Вітаємо переможців та їх вчителів-наставників!

Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.